ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА ЧУДОТО НА 21-ви век Laminine

Go down

ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА ЧУДОТО НА 21-ви век Laminine Empty ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА ЧУДОТО НА 21-ви век Laminine

Пишување by Admin on Сре Ное 22, 2017 10:12 pm

ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА ЧУДОТО НА 21-ви век Laminine, во Скопје, на 25-ти ноември, со почеток од 12 часот.
Место на одржување Best Western хотел Турист Скопје.
Влез слободен, потребна регистрација за презентација за Laminine - резервирајте го Вашето место, бројот на места е ограничен. Поканата е со број, ја добивате на врата, ќе има изненадување...
Неопходна резервација за место на линкот:
https://zdravje-ubavina.weebly.com/
ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА ЧУДОТО НА 21-ви век Laminine Sses-pokana_orig
Admin
Admin
Admin

Female Број на мислења : 72
Местолокација : Makedonija
Job/hobbies : konsultant za zdravje i ubavina
Registration date : 2008-01-26

http://zdravje-ubavina.mysite.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот