Предавање на тема „Нарушувања на здравјето како последица на современ начин на живеење и како да се заштитиме“

Go down

Предавање на тема „Нарушувања на здравјето како последица на современ начин на живеење и како да се заштитиме“ Empty Предавање на тема „Нарушувања на здравјето како последица на современ начин на живеење и како да се заштитиме“

Пишување by Admin on Сре Јун 26, 2013 3:04 am

Ве покануваме на предавање на тема „Нарушувања на здравјето како последица на современ начин на живеење и како да се заштитиме“,  предавач Елизабета Стајиќ,  среда  26.06.2013  година во просториите на Аква Сорс, Скопје, со почеток во 19:00 часот.
Ве молиме за Ваша благовремена резервација на место со Ваше име и презиме и контакт телефон, на е-маил: akvasors@gmail.com или моб. 070 918 415, 075 522 181, 078 610 785.     www.aquasourcealgi.8m.net
Admin
Admin
Admin

Female Број на мислења : 72
Местолокација : Makedonija
Job/hobbies : konsultant za zdravje i ubavina
Registration date : 2008-01-26

http://zdravje-ubavina.mysite.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот