Здравје - Убавина - Сјај - Дом
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

4 posters

Go down

Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова? Empty Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Amirana Сре Окт 11, 2017 11:20 am

Веќе сум користел редуктан. За мене редуктан, ова е многу добар производ. За период од 7 недели загубив 10 килограми. Многу добар резултат за мене

Amirana

Број на мислења : 3
Registration date : 2015-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова? Empty Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Fatia Сре Мар 25, 2015 6:53 am

Ова е многу квалитетен производ. Јас користени reductan . За 4 недели, јас загубив 7 килограми од моето тежина. Сметам дека постигнав многу добар резултат!

Fatia

Број на мислења : 1
Registration date : 2015-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова? Empty Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by lionie Вто Мар 24, 2015 6:58 am

Јас имам пријатели кои го користат овој редуктан, но не можам да кажам како тоа функционира. За тоа е добро да зборуваш со лекар или да проетеш во интеренет!

lionie

Број на мислења : 1
Registration date : 2015-03-24

Вратете се на почетокот Go down

Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова? Empty Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Amirana Саб Мар 21, 2015 12:01 pm

Јас се обидов со здрава храна. Но јас не го постигнав резултат. За ова барам друго решение!

Amirana

Број на мислења : 3
Registration date : 2015-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова? Empty Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Gasona Сре Мар 18, 2015 9:17 am

Не губете време со овие производи. За мене најдобар начин е здраословна храна и повеќе вежбање! Биди внимателен!

Gasona

Број на мислења : 1
Registration date : 2015-03-18

Вратете се на почетокот Go down

Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова? Empty Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Amirana Вто Мар 17, 2015 8:46 am

Здраво. Некој слушнал ли е за производ за слабеење reductan? Мој пријател ми кажа дека е ефикасен, но јас немам информации за него.

Amirana

Број на мислења : 3
Registration date : 2015-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова? Empty Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот